wyszukiwanie zaawansowane
» Dostawa

Kategorie

Producenci

Tam jesteśmy

Dostawa

Wysyłka 

1.    Dostawy zamówionych towarów realizowane są za pośrednictwem Paczkomatów InPost, firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

2.    Zakupione towary można również odebrać osobiście w siedzibie firmy, lub innym miejscu na terenie Warszawy, po uzgodnieniu takiego sposobu odbioru. Zamówiony towar wysyłany jest do klienta w ciągu 3 dni roboczych licząc od chwili zaksięgowania przelewu.

Koszty dostawy:

Paczkomaty InPost - 10.00zł

Przesyłka kurierska – 15 zł

Przesyłka kurierska  z pobraniem - 25 zł

Poczta Polska  - zgodnie z cennikiem:    http://cennik.poczta-polska.pl/

Uwaga: nie wysyłamy przedmiotów szklanych za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłka Paczkomatami jest znacznie bezpieczniejsza!!

W wypadku wysyłki szkła, kryształów czy porcelany zawsze korzystamy  z opcji "ostrożnie" .

Odbiór osobisty – 0 zł

UWAGA: wysyłka zamówień o wartości od 300 zł i wyższych jest bezpłatna! - nie dotyczy przesyłek "za pobraniem" oraz przesyłek wysyłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej o wadze powyżej 10 kg. 

3.    Na życzenie klienta pakujemy przesyłki w papier ozdobny, możemy również dołączyć kartę okolicznościową. Koszt takiej usługi zależy od wielkości paczki i jest uzgadniany przy składaniu zamówienia. Usługa nie dotyczy przesyłek dostarczanych „za pobraniem”.

 

Zwroty 

1.    Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.
Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy przy pomocy formularza.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl